Yorumlar

Derecelendirme


Eylül 2016
zafer k.

Otelinizde 6 gece konakladık.Tesadüfen geldiğimiz otelinizden son derece memnun ayrıldık.Yemekler çok lezzetliydi.Bir günümüzü Aquaparkınızda geçirdik ve çok eğlendik.Personelin güler yüzlü olması bizi çok memnun etti kendimizi evimizde gibi hissettik Sahipleri de çok şeker ve ilgililer umarım seneye yine görüşeceğiz sevgiler...

Derecelendirme


Ağustos 2016
dilek s.

2 çocuk ve 2 yetişkin olarak gitti ve Otel Alder'de 5 gece kaldık. Aslına bakarsanız, hiç planlı ve araştırılmış bir rezervasyon değildi. Ama gayet memnun kaldık. 3 yıldızlı bir otelde daha fazlası bu otelde mevcut. Öncelikle otel çalışanlarının yakın ilgi ve alakası çok iyiydi. Yemekler gayet lezzetli ve çeşitli. Kaldığımız oda temiz, kliması çalışır vaziyette ve bakımlı idi.

Derecelendirme


Haziran 2015
serkan e.

iki arkadaş motosikletlerimiz ile ege turunda iken sarımsaklıya girişte güzel sakin ve denize sıfır güzel bi otelde kalmayı pilanladık Alder otel çalışnaların güler yüzü ve otelin temizliği bizi çok mutlu etti tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Derecelendirme


Temmuz 2011
meltem c.

Sarımsaklı nın en güzel yerinde bulunan bu otele mutlaka gitmenizi tavsiye ediyorum. Muhteşem güzellikte sakin plajı, otel içinde müşterilerini memnun edebilmek adına canla başla çalışan ekibiyle güzel bir tatil imkanı sunuyor. Otel şefi ve restoran kısmında çalışan o üç muhteşem adama teşekkürlerimi sunuyorum.

Derecelendirme


Ocak 1970
candan U.

Çok güzel bir hotel biz ailemle mia toka otelden herşey dahil olarak transfer olduk. ve çok memnun kaldık.Ayrıca çalışanları güler yüzlü. Sarımsaklıya yolunuz düşerse mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz. Teşekkürler alder hotel .

Yorum BırakınDeğerlendirme: (4/5)

Numaranızı bırakın,
Biz Sizi Arayalım

Başlık

  • Yetişkin Sayısı
  • Çocuk Sayısı
Tamam